Agenda workshops / verkoop

Hier staan de data wanneer en de plaatsen waar Knutselgeluk te vinden is voor workshops en/of beurzen. 

 

Zondag 5 maart 2017 Kinderhoek bij PEP Internationale Vrouwendag

Deze dag heeft Knutselgeluk een kinderhoek mogen organiseren voor de kinderen van mensen die de verschillende workshops volgden. Ze konden kleuren, knutselen, bouwen, dansen, schaken, hinkelen en lekker lezen of chillen in de lounge hoek. Het was een groot succes voor zowel kinderen als volwassenen.

 

Zondag 18 december 2016  Verkoop tijdens de Midwinterfair bij Pluk!

Van 12.00 tot 17.00 uur bij Pluk!  Loosduinse Hoofdstraat 1184a te Den Haag

Op de Midwinterfair van Pluk is een lokale en duurzame markt waar je mooie handgemaakte (kerst)cadeaus kunt shoppen, akoestische muziek, voor de kids broodjes bakken boven het kampvuur, knutselen, smullen, een theatervoorstelling, en natuurlijk knuffelen met de boerderijdieren!

Knutselgeluk mag aanschuiven als standhouder met een deel van het assortiment om te verkopen en natuurlijk meegenieten van al dat moois.

Klik op de volgende link voor meest recente info; https://www.facebook.com/events/1070358269741937/

 

Zondag 30 oktober 2016    Workshop Halloween knutselecollage Halloween workshop 2016n 

  • Wat? de kinderen kunnen kiezen wat ze willen knutselen; een heksen/tovenaar-hoed, een masker, een tasje of een eigen creatie.
  • Voor wie? Alle kinderen uit Loosduinen/ Den Haag
  • Waar? In Het Eiland op het Cantateplein in Loosduinen 
  • Hoe laat? Er zijn 2 sessies: de 1e is van 14.00 tot 15.00 uur en de 2e van 15.30-16.30 uur (max. 16 plaatsen per ronde dus meld je op tijd aan!)
  • Hoeveel kost het? € 1,50 of 6 lege statiegeldflessen
  • Waar kan ik me aanmelden? Het liefst voor donderdag 27 oktober 18.00 uur bij Floor van Drecht van Jeugdwerk VÓÓR Welzijn Loosduinen, tijdens openingstijden in het Eiland (Cantateplein) of per e-mail: f.vandrecht@voorwelzijn.nl of mobiel: 06-81688748 

 

We hebben weer genoten! Mooie creaties gemaakt door jong en oud, er is geschminkt, veel gelachen en natuurlijk ook een beetje gegriezeld. Volgend jaar zijn we weer van de partij :)

 

 zaterdag 31 oktober 2015    Workshop "Halloween Trick or Treat tasjes knutselen" 

  • Voor wie? Alle kinderen uit Loosduinen
  • Waar? In Het Eiland op het Cantateplein in Loosduinen 
  • Hoe laat? tussen 15.00 en 17.00 uur
  • Hoeveel kost het? € 1,- of 4 lege statiegeldflessen
  • Waar kan ik me aanmelden? Het liefst voor donderdag 29 oktober 18.00 uur bij Tanja Kramer van Jeugdwerk VÓÓR Welzijn Loosduinen, tijdens openingstijden in het Eiland of per e-mail: t.kramer@voorwelzijn.nl of mobiel: 06-19044400

Halloween workshop 2015

trick or treat tasje

De Halloween workshop "Trick or Treat tasjes" was een groot succes ! Het was erg gezellig en alle kinderen gingen tevreden naar huis met hun prachtige creaties. Iedereen had een mooi tasje om 's avonds te vullen met snoep en sommigen hadden zelfs een extra vleermuisje geknutseld van de extra recycle materialen die ik had meegenomen. Wat een fantastische ervaring en leuke samenwerking met de kinderen en Jeugdwerk VÓÓR Welzijn!

© 2015 - 2023 Knutselgeluk | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel